DOWNLOAD OUR APP

Read latest news on your phone
app-store

Tata Yodha 4x4 LPS Pro Fight 2022, nizan result

Sep 09, 2022

Tata Yodha 4x4 LPS Pro Fight 2022, zan 8-na September 8, 2022, ningani zan inhnekah bout 12 awmin walk over pakhat a awm tih loh boxer an inlan kim a, a hmuhnawmin an inhnehtawk hlawm hle a ni.

Tata Yodha 4x4 LPS Pro Fight 2022, zan 8-na September 8, 2022, ningani zan inhnekah bout 12 awmin walk over pakhat a awm tih loh boxer an inlan kim a, a hmuhnawmin an inhnehtawk hlawm hle a ni.

FLYWEIGHT

Laltlanmawia (Phunchawng) bt John Lalmuansanga (Vaphai)
= Unanimous Decision 30-25, 30-25, 29-26

Alexis Kawlthangliana (Bethlehem) bt Lalnuntluanga (Durtlang)
= Split Decision (29-27, 27-30, 30-27)

Stephen Lalrindika (Ramrikawn, Tanhril) bt Steven Lalkrostana (ITI Veng)
= Majority Decision (30-26, 28-28, 29-27)

Thanghauhnuna (Vaikhawtlang) bt Khamthiansanga Singson (Mimbung)
= Unanimous Decision (29-28, 29-28, 30-27)

BANTAMWEIGHT

Khawpuimawia (Hortoki) bt Emmanuel Lalhriatrenga (Zemabawk)
= Technical Knockout (Round 3, 1:45 min)

John Ramngaihsanga (Luangmual) bt Laltluangliana Royte (Ailawng)
= Walk Over

FEATHERWEIGHT

Chalhmingliana (Dinthar) bt R Vanlalruata (Bawngkawn)
= Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

Joseph Malsawmtluanga (Zuangtui) bt Vanlalzahawma (Reiek)
= Split Decision (28-29, 29-28, 30-27)

Daniel Lalhriatkima Lallian (Chaltlang Lily Veng) bt Lalhmingsanga (Tlungvel)
= Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

LIGHTWEIGHT

VL Chhuanpuia (Chanmari West) bt C Vanlalpeka (Luangmual)
= Technical Knockout (Round 3, 1:41 sec)

Rosangzuala (Champhai Vengthlang) bt Laldingpuia (Phunchawng)
= Split Decision (28-29, 29-28, 30-27)

WELTERWEIGHT

Bout 94 Zomuansanga (Khatla South) bt Lalramdinmawia (Kawnmawi)
= Knockout (Round 3, 32 sec)

GIG Motors Fighter of the Night
- Khawpuimawia (Hortoki)

September ni 9, zanin dar 8 hian inhnek chhunzawm leh a ni ang a, bout 12 a awm ang.

FLYWEIGHT
Bout 95 C Zosangmawia (Chaltlang) v Malsawmzuala (Mamit Luangpawl)

Bout 96 PC Lalrempuia (Ngopa) v Pausiamliana (Lailak)

Bout 97 Eric Lalthangkima (Darlawng) v  Solomon Lalhmingliana (Nausel)

Bout 98 Hmingdailova (Tawipui South) v Lalduhawma Duhlian (Kolasib)

BANTAMWEIGHT
Bout 99 J Lalhruaitluanga (Ramthar) v Lalpektluanga (Darlawng)

Bout 100 Rozamliana (Darlawng) v Zorammawia Renthlei (Durtlang)

FEATHERWEIGHT

Bout 101 C Lalhruaitluanga (Cherhlun) v Vanlalhruaisanga (Thingsai)

Bout 102 Nazareth Lalhruaitluanga v Lalhruaitluanga (Ramthar)

Bout 103 Lalnunfela (Ramthar) v Lalawmpuia (Durtlang Mual Veng)

LIGHTWEIGHT

Bout 104 Vanlalawmpuia (Khuangthing) v Ṭhuamrodinga (Ramthar)

WELTERWEIGHT

Bout 105 Ramngaihzuala (Bethlehem Vengthlang) v Lalthlanawma (Rangvamual)

Bout 105A R Zomuansanga (Saikhamakawn) v PC Lalramengmawia (Lunglei Sazaikawn)

September ni 10, inrinni zan dar 8-ah inhnek zawm a ni leh dawn a, bout 11 a awm ang.

FLYWEIGHT

Bout 106 K Ngaihliana (Ngur) v Lalruatfela (Ramhlun North)

Bout 107 Israel Biakropuia (Ainawn Veng) v C Lalchhanhima (Mamit Venghlun)

Bout 108 C Beihachhua (Serkawr) v PC Lalrinnunga (Mamit Venghlun)

Bout 109 Lianzuala Vangchhia (Mualbu L) v Lalfakawma (Kawnmawi)

BANTAMWEIGHT

Bout 110 Rohmingthanga (Zonuam) v Lalrindika (NE Khawdungsei)

Bout 111 Ngursailova Sailo (Selesih) v Zodinpuia (Tuikual North)

FEATHERWEIGHT

Bout 112 Vanlalruata (Ramhlun South) v Lalramdinliana (Sairang Dinthar)

Bout 113 Lalhmangaihsanga (Rangvamual) v James Lalhmudika (North Chaltlang)

LIGHTWEIGHT

Bout 114 C Lalfakawma (Phuaibuang) v LT Mawia (New Champhai)

Bout 115 Lalnunsanga (Bawngkawn v Fabian K Lalruatfela (Keifang)

WELTERWEIGHT

Bout 116 Lalnunzira (Teirei Forest) v Dalmuansiama (Vaikhawtlang)

Share now